Müşteri Yorumları

  1. ürünü 2 günde aldım hızlı teslimatınız ve güvenli alışverişiniz için teşekkür ederim

  2. daha önce buna benzer bir zayıflama taytı almıştım gerçekten faydası olmuştu bu daha güzelmiş.

  3. bu tayttan geçen sene kullanmıştım bu yaz tekrar alıcam. yazları çok efsane oluyor valla yazın hiç terletmiyor. serin oluyor bide güzel sıktıgı için inceltiyor bacakları tüm kadınlara tavsiye ederim.

  4. kışın kullanıyordum çok güzel oluyor normal kotların altına giyindim taytı dışarıdan da belli olmuyor mis gibi yani. alacak olanlara tavsiye ederim vücudu çok güzel topluyor.

  5. teşekkür ederim. kargom bugün tesliamt yapıldı. müşteri temsilcisinin dediği gibi geldi. bilgilendirme ve alakanız için teşekkürler

  6. magic slim taytı öğrendiğim gün başarılı olacağını biliyordum. Satın aldım bakalım gelecek. Arkadaşlar almış memnunlar.

  7. 1 ay da kaç kilo verdirir sizce spor yapıyorum günlük olarak yürüyüş yada koşu yapıyorum bu tayt ile daha fazla kilo vereceğimi düşünüyorum

  8. Magic slim markasının daha önceden farklı ürünleri vardı onlardan kullanmıştım taytını görünce sipariş verdim bir tane. Kalitesinden yana bir problemim yok umarım bedeni uyar. Uymazsa değiştirme şansımız oluyor mu?

  9. Bu tayttan güzel bir koku yayılıyor. İlk parfüm sandım ama yıkadıktan sonra da kokmaya devam ediyor bunun sırrı nedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir